21.01.2020 13:39 0 Gol

Roztańczą Rumię. W hali MOSiR ponownie powalczą o medale MP

Fot. archiwum TTM

Na przełomie lutego i marca oczy miłośników tańca będą skierowane na Rumię, a dokładniej – na miejscową halę widowiskowo-sportową MOSiR. To tam odbędą się Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach i VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 29 lutego i 1 marca na hali MOSIR w Rumi przy ul. Mickiewicza 49. Na imprezę zaprasza m.in. jeden z organizatorów Taneczny Klub Sportowy „Creative Dance” z Rumi.

Główną atrakcją i punktem mistrzostw będzie oczywiście wieczorna Gala Mistrzostw Polski – zarówno sobotnia, jak i niedzielna, na której zaprezentują się finaliści Mistrzostw Polski, czyli najlepsze pary z całego kraju. W tym roku nie zabraknie niespodzianek! – zapowiadają organizatorzy.

Możemy już zdradzić, że niedzielną galę poprowadzi dobrze wszystkim znana jurorka z popularnego telewizyjnego show Tańca z Gwiazdami – Iwona Pavlovic.

Wyjaśnijmy, że podczas dwudniowych zawodów pary wystartują w aż ośmiu kategoriach. Będą to: Juniorzy 12–14 lat, Młodzież 16–18 lat, Młodzież Starsza 16–21 lat, Dorośli, Senior I, Senior II ,Senior III i Senior IV. Młodsze kategorie zaprezentują się podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi, który będzie odbywał się przy Mistrzostwach Polski.

W sobotę, 29 lutego, zawody wystartują o godzinie 9:30 i zakończą się galą wieczorną, która rozpocznie się o godzinie 18:30. Z kolei w niedzielę zmagania tancerzy będzie można podziwiać od godziny 10:00. Gala odbędzie się o godzinie 18:00.

Impreza jest biletowana. Bilet całodniowy kosztuje 40 zł, a miejsce przy stoliku – 110 zł.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24