05.02.2020 13:20 3 rp

Walentynki w klimacie disco polo na wyciągnięcie ręki

Mat. pras./Facebook

Walentynki kojarzą nam się ze strzałą Amora czy z romantyczną kolacją i słodkim deserem. To przede wszystkim święto zakochanych, a więc z pewnością będziemy je chcieli spędzić z ukochaną osobą. Co innego bardziej wyraża uczucia niż muzyka? Chyba tylko emocje! Jak połączyć te dwa żywioły? Jest ku temu świetna okazja. W sobotę (15 lutego) sławy disco polo wystąpią na wspólnej scenie w Gdyni.

Po raz kolejny do Gdyni zawita „Walentynkowa Gala Disco Polo". W gdyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Kazimierza Górskiego 8 nie zabraknie znanych hitów!

Bądźcie z nami i przeżyjcie wyjątkowe chwile z ukochaną osobą przy najlepszych hitach muzyki tanecznej – zachęcają organizatorzy.

O wszystko zadbają znani twórcy hitów, takich jak „Ona by tak chciała” czy „Mama ostrzegała”, którzy ani na moment nie pozwolą nam się nudzić!

Ronnie Ferrari to jeden z muzyków, którzy pojawią się tego wieczoru na scenie. Artysta z dnia na dzień stał się gwiazdą internetu. Hubert Kacperski, bo o nim mowa, ma dopiero 20 lat, a już dobrze wie, jak sprawić, by jego utwory stały się hitami. Kariera i rozpoznawalność młodego muzyka zaczęła się zaraz po wydaniu piosenki „Ona By Tak Chciała”, która, krótko po premierze, zaczęła odnosić spore sukcesy. Teraz bije rekordy popularności i ma nawet 113 milionów wyświetleń! Kawałek na tyle spodobał się mieszkańcom naszego regionu, że doczekał się także wersji kaszubskiej, odegranej przez zespół Fliger.

Źródło: Facebook

Będą więc skoczne, muzyczne numery. Pojawi się spora dawka energii innych wykonawców. Na scenie pojawią się: Piękni i Młodzi, Playboys, Top Girls, Extazy, Miły Pan, Jorrgus i Hazel&Dave Bo SAX ATTACK.

Ci, którym wpadł w ucho utwór „Mama ostrzegała” autorstwa Daj to głośniej, również będą mogli posłuchać go na żywo, ponieważ wspomnianej formacji także nie zabraknie podczas walentynkowej gali.

Fot. Marek Trybański/TTM

Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na sobotnią imprezę w Gdynia Arena. Co trzeba zrobić żeby wygrać bilety? Wystarczy wziąć udział w konkursie na naszym profilu facebookowym. Podwójna wejściówka będzie też do wygrania już w czwartek (6 lutego), w konkursie Radia Norda FM. Zachęcamy do słuchania Nordy wzięcia udziału w zabawie!

Więcej informacji o Walentynkowej Gali na facebookowej stronie wydarzenia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24