07.02.2020 15:41 8 rp/morski.strazgraniczna.pl

Zabrał kosmetyki ze sklepu i nie zapłacił. Powiedział, że zapomniał

Źródło: pixabay.com

Funkcjonariusze Straży Granicznej w czwartek (6 lutego) ujęli na gdańskim lotnisku 54-letniego mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł kosmetyki w jednym ze sklepów w terminalu. Mieszkaniec woj. kujawsko – pomorskiego schował perfumy w toalecie, a strażnikom granicznym tłumaczył, że „zapomniał za nie zapłacić”.

Do nietypowej kradzieży doszło na terenie jednego ze sklepów znajdującego się w strefie zastrzeżonej na terenie terminala. O zdarzeniu Straż Graniczną poinformował kierownik, a jak wynikało ze zgłoszenia:

“Jeden z klientów zabrał stamtąd kosmetyki i wyszedł, nie płacąc za nie” – czytamy w komunikacie straży granicznej.

Na miejsce udali się funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku. Znaleźli mężczyznę, który w trakcie legitymowania przyznał, że wyniósł kosmetyki ze sklepu.

Jak twierdził, zapomniał za nie zapłacić, a później odłożył towar w toalecie. 54-latek został zgodnie z właściwością przekazany funkcjonariuszom Policji – komentują strażnicy.

Jak się okazuje, nawet chwilowe zapominalstwo nie jest wymówką od tego, żeby za dany produkt nie zapłacić w sklepie. Strażnicy nie zapomnieli jednak przekazać złodzieja w ręce policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24