10.02.2020 15:05 13 Kwt

Wstąp do służby w Wejherowie i zostań żołnierzem zawodowym

Fot. archiwum

Już w najbliższą środę (12 lutego) w Wejherowie ruszają kwalifikacje do służby w batalionie dowodzenia Marynarki Wojennej dla szeregowych zawodowych. Każda chętna osoba będzie mogła spróbować swoich sił w procesie rekrutacyjnym i w przyszłości zostać żołnierzem.

Od godziny 8:00 w batalionie dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie odbędą się kwalifikacje dla kandydatów do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych. Kandydaci dowiedzą się także, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa i perspektywiczna praca.

W dniu egzaminu kandydaci powinni posiadać: strój sportowy, zaświadczenie lekarskie potwierdzające możliwość przystąpienia do egzaminu z wychowania fizycznego, dowód osobisty, książeczkę wojskową, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje, życiorys (CV), zaświadczenie o niekaralności i kopie kontraktu o wykonywaniu obowiązków w ramach NSR – czytamy na stronie batalionu dowodzenia Marynarki Wojennej im. płk. K. Pruszkowskiego.

Dodatkowo żołnierze rezerwy, którzy zostali zwolnieni z zawodowej służby wojskowej, muszą dostarczyć kopię ostatniej opinii służbowej. Proces rekrutacyjny odbędzie się na terenie batalionu dowodzenia Marynarki Wojennej (ul. Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, tel. 261 251 910).

Przyszli wojskowi mogą liczyć na stabilizację zawodową, dobre zarobki i możliwości rozwoju.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24