13.02.2020 10:55 1 Gol

Do Wejherowa 'przyleci' Sokół. Tytani podejmą zespół z Kościerzyny

Źródło: Tytani Wejherowo/Facebook

Choć „13” może się kojarzyć z pechową liczbą, z pewnością wejherowscy fani szczypiorniaka mają nadzieję, że Tytanom przyniesie ona szczęście. W sobotę (15 lutego) w 13. kolejce I ligi Tytani podejmą Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna.

Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce Tytani Wejherowo, po dobrej grze, przegrali u siebie z Gwardią Koszalin 33:40 i z dorobkiem zaledwie jednego punktu nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli I ligi. W przeciwieństwie do wejherowian, zespół z Kościerzyny lepiej rozpoczął rundę rewanżową. Ósmego lutego przed własną publicznością Sokół pokonał MKS Mazur Sierpc 31:20.

Oba zespoły dzieli spora różnica punktowa, Sokół zgromadził ich do tej pory 18, natomiast Wejherowianie – tylko 1. Nie możemy jednak mówić, że stoimy na straconej pozycji, ponieważ w sporcie wszystko jest możliwe, a determinacji nam nie brakuje. Szczególnie biorąc pod uwagę wspaniałą publiczność, która raz za razem zbiera pochwały za wspaniałą atmosferę jaka towarzyszy meczom w Wejherowie – napisali w mediach społecznościowych przed sobotnim spotkaniem Tytani Wejherowo.

W najbliższym meczu, i tak naprawdę w całej rundzie, szkoleniowiec wejherowian, Piotr Rembowicz, nadal nie będzie mógł skorzystać z usług Radosława Sałaty, który w letnim okresie przygotowań zerwał więzadła krzyżowe. Ponadto w przerwie między rundami Tytani nie wzmocnili się nowymi zawodnikami, za to z klubu odeszło dwóch skrzydłowych.

W jakiej dyspozycji będą Tytani w spotkaniu z Sokołem? O tym przekonamy się w najbliższą sobotę. Początek spotkania w hali sportowej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie o godzinie 17:00. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Przed nami kolejny arcyważny mecz, na których jak zwykle serdecznie zapraszamy – zachęcają przedstawiciele klubu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24