14.02.2020 15:37 3 rp/gdynia.pl

Jedyny koncert Pezeta w północnej Polsce

Źródło: Facebook

Po spektakularnym sukcesie grudniowego koncertu w stołecznym Torwarze, który wyprzedał się w zaledwie 15 minut, Pezet ogłosił, że zagra jeszcze 4 koncerty! W ramach “Magenta Tour” raper wystąpi również w Gdyni (22 lutego).

Grudniowy koncert Pezeta w Warszawie okazał się jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku. Artysta przygotował blisko dwugodzinne show z oprawą wizualną, której nie powstydziłby się światowe gwiazdy. Tak jak zapowiadał, zagrał swój najlepszy jak dotąd koncert. Na scenie pojawili się też prawie wszyscy goście, których można usłyszeć na albumie Muzyka Współczesna.

W ramach „Magneta Tour” czyli trasy koncertowej Pezeta promującej jego najnowsze solowe wydawnictwo – „ Muzyka Współczesna” warszawki raper odwiedzi największe miasta w Polsce w tym także zawita na Pomorze.

Źródło: Facebook

Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem od fanów bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Szybko podjąłem decyzję, że spróbuję te prośby spełnić. Mam nadzieję, że te cztery wydarzenia, które planujemy będą jeszcze lepsze i dam fanom to na co czekają – najlepsze show w ich i moim życiu! Na pewno dam z siebie wszystko – czytamy wypowiedź Pezeta na gdynia.pl.

Fani hiphopowych brzmień, u których w portfelu brakuje gotówki, mogą bilety wygrać w naszym konkursie na facebookowym profilu.

Koncert odbędzie się w Gdyni Arena w sobotę (22 luty) o 17:30.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24