19.02.2020 13:10 0 rp

W Luzinie po raz 11. zagrają Nadzieje Polskiej Piłki

Fot. GOSRiT Luzino

Już w najbliższy weekend (22–23 lutego), w Luzinie odbędzie się 11. Turniej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego „Nadzieje Polskiej Piłki”, skierowany do najmłodszych adeptów futbolu. Z zaproszenia organizatora turnieju, Pawła Buzały, skorzystało 18 drużyn z terenu całego Pomorza, z rocznika 2011.

W turnieju organizowanym w 2019 roku zagrało ponad 120 najmłodszych adeptów futbolu z rocznika 2012. Po zakończeniu rywalizacji sportowej wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali tradycyjnie już medale, puchary oraz nagrody za pierwsze miejsce. Nie inaczej będzie w tej edycji. Wzorem ubiegłych lat, impreza została objęta patronatem honorowym przez wiele instytucji i organizacji, dzięki czemu młodzi sportowcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

To nasza największa piłkarska impreza, przede wszystkim dlatego, że to turniej imieniem patrona naszej sportowej Hali, Macieja Płażyńskiego, ale również to turniej z wieloletnią tradycją – zaznacza Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino i organizator turnieju.

Fot. GOSRiT Luzino

W tej edycji frekwencja również dopisze. Na boisku pojawi się prawie 200 młodych sportowców, a luzińska hala, jak co roku, będzie pękać w szwach. Nie zabraknie sportowych emocji i oczywiście dobrej zabawy.

To przede wszystkim radość z gry. Nagrody i możliwość zagrania z innymi schodzą na boczny plan – dodaje Piotr Klecha.

Początek imprezy, która odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego, zaplanowano w sobotę na godzinę 8:30. Turniej zakończy się w niedzielę około godziny 17:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24