20.02.2020 13:10 1 rp

Kuba znów walczy o życie, białaczka wróciła…

Źródło: Siepomaga.pl

Do wspomnień związanych z onkologią rodzina Kuby i on sam powracają z trudem. Los zmusił ich jednak do kolejnej walki o życia chłopaka. Lekarze nie są pewni, jakie leczenie zastosować, by zatrzymać rozwój powracającej białaczki, a czasu na zebranie pieniędzy jest coraz mniej.

Myśleli, że choroba została pokonana, zaczęli żyć na nowo, przekonani że najgorsze już za nimi. Po wyjściu ze szpitala wygląd Kuby po walce z ostrą białaczką limfoblastyczną każdego dnia przypominał rodzinie o horrorze, ale ta wspierała go jak mogła. Nagle, jak grom z jasnego nieba, choroba znowu zakatowała i koszmar 15-latka z Rumi powrócił.

Przegraliśmy jedną walkę, ale nie bitwę – komentuje mama Jakuba. – Bez Waszej pomocy, niestety, nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Jestem w rozsypce i na ten czas nie umiem opisać słowami tego, co przeżywamy. Proszę, bądźcie z nami, tak jak do tej pory. Nie zawiedliście nas ani nie zostawiliście samych nawet na chwilę. To niesamowite, jaka w Was jest Moc i chęć Pomocy – dodaje.

Źródło: Siepomaga.pl

Kuba jeszcze jakiś czas temu usłyszał, że jest zdrowy, a kilka dni później – że musi rozpocząć kolejną walkę na śmierć i życie. Wizja bólu i cierpienia jest paraliżująca, zwłaszcza gdy wiadomo, czego można się spodziewać. Chłopak traci nadzieję na normalną młodość, ale wspiera go matka, która za wszelką cenę chce mu uratować życie.

Nie chcę przywracać mu nadziei. Chcę zawalczyć o każdy dzień, by za kilka miesięcy spełnić jego największe marzenie, marzenie o normalności – dodaje mama Kuby.

Można pomóc w realizacji tego marzenia, wpłacając pieniądze na zorganizowane zbiórki na stronach Siepomaga.pl i Zrzutka.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24