22.02.2020 18:13 2 Kwt/Arka Gdynia

Cud w Gdyni. Arka wygrywa z Rakowem w pięknym stylu

źródło: Arka Gdynia

Arka przegrywała do przerwy z Rakowem 0:2. Losy meczu odmieniły się w drugiej połowie spotkania, kiedy to żółto-niebiescy szybko odrobili straty i ostatecznie pokonali drużynę z Częstochowy.

Nieprawdopodobny finał meczu w Gdyni. Arka przegrywała już do przerwy z Rakowem 0:2 i niewiele wskazywało na to, że może jeszcze się coś dobrego dla Arki w tym meczu wydarzyć. A jednak! Zaczął Młyński, a w samej końcówce spotkania trafili Vejinović i Mihajlović i trzy punkty zostają w Gdyni! Gol Serba był 500 trafieniem Arki w Ekstraklasie – informuje klub.

PKO Bank Polski Ekstraklasa - 23. kolejka

Arka Gdynia - Raków Częstochowa 3:2 (0:2)

Bramki: Młyński 72', Vejinović 89', Mihajlović 90+1' - Szczepański 4', Petrasek 39'

Arka: Steinbors - Zbozień, Maghoma, Bergqvist, Marciniak - Deja - Młyński, Nalepa (66' Kopczyński), Vejinović, Jankowski (60' Mihajlović) - Zawada (64' Serrarens)

Raków: Szumski - Kościelny, Petrasek, Jach - Tudor, Sapała, Poletanović (64' Babenko), Schwarz, Bartl (77' Piatkowski) - Szczepański (84' Malinowski), Musiolik

Żółte kartki: Nalepa, Kopczyński

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)