26.02.2020 15:10 1 Kwt/UM Gdynia

Zgłoś się na casting i zagraj w spektaklu 'Pan Tadeusz'

Zdjęcie ilustracyjne/fot. Magdalena Czernek/Gdynia.pl

Jesteś mężczyzną w wieku 23–40 lat i chcesz wykorzystać "w realu" swoje zdolności aktorskie? Bałtycki Teatr Różnorodności szuka aktorów-amatorów, którzy chcieliby zagrać w ich najnowszym spektaklu. Premiera „Pana Tadeusza” jest planowana na początku 2021 roku. Spektakl wyreżyseruje Tomasz Podsiadły.

Bałtycki Teatr Różnorodności przygotowuje inscenizację „Pana Tadeusza” w reżyserii Tomasza Podsiadłego. Ruszył casting na odtwórców wybranych ról męskich. Chętni mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 2 marca.

W castingu mogą wziąć udział mężczyźni w wieku od 23 do 40 lat – pasjonaci zainteresowani teatralną przygodą. Nabór jest otwarty dla wszystkich. Nie trzeba mieć dyplomu aktorskiego ani scenicznego doświadczenia. Panowie zainteresowani uczestnictwem w przesłuchaniu muszą przesłać swoją aplikację. Należy w niej podać podstawowe dane kandydata – imię, nazwisko, wiek oraz informacje o ewentualnym aktorskim doświadczeniu. Do zgłoszenia trzeba też dołączyć dwie fotografie – jedno zdjęcie portretowe oraz zdjęcie sylwetki. Portfolio można przesyłać mailem na adres: [email protected] do 2 marca – informuje gdyński magistrat.

Uczestnicy castingu będą musieli zaprezentować przygotowany przez siebie wcześniej krótki tekst wierszowany (najlepiej z „Pana Tadeusza”) oraz fragment prozy (maksymalnie siedem zdań).

Teatr Różnorodności jest projektem edukacyjnym, przygotowującym dorosłych adeptów sztuki aktorskiej do egzaminów eksternistycznych. Próby odbywają się w każdy wtorek od godz. 18:30 w Gdyni.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24