29.02.2020 11:00 0 NW/ wspieram.to

Pomóż Natalii nagrać jej pierwszą płytę!

Źródło: screenshot YouTube

Natalia Modzelewska śpiewa od zawsze. Można powiedzieć, że muzyka to jej drugie imię. Po wielu latach śpiewania i tworzenia, przyszedł czas na nagranie swojej pierwszej płyty. By marzenie to mogła zrealizować, na platformie Wspieram.to została utworzona specjalna zbiórka.

Na pierwszej płycie Natalii Modzelewskej znaleźć mają się utwory uwielbieniowe. Jak mówi Natalia, ten rodzaj muzyki zawsze był bliski jej sercu, a na swoim koncie ma już kilkadziesiąt autorskich utworów. Nie pozostało nic innego, jak teraz podzielić się nimi z szerszym gronem odbiorców.

Projekt "płyta" właściwie dopiero się rodzi. Materiał jest gotowy, czeka tylko na nagranie. Zebrane środki pozwolą mi rozpocząć pracę w studio. Mam nadzieje, że zechcą Państwo zawitać do mojego świata. Każdy z utworów jest częścią mnie, mojej historii, przeżyć i doświadczeń duchowych i życiowych – mówi Natalia.

Środki finansowe, jakie uda się zebrać, zostaną przeznaczone na nagranie utworów w studio. Jeśli kwota będzie większa, to Natalia chciałaby ją przeznaczyć na teledysk promujący wydawnictwo i wytłoczenie większej liczby egzemplarzy płyty.

Dla osób, które wesprą projekt, autorka przewidziała nagrody:

10 zł – na podanego maila przesłano zostaną imienne podziękowania;

20 zł – na maila zostanie wysłany przedpremierowy singiel w formacie mp3;

50 zł – płyta CD i podziękowania;

70 zł – płyta CD, podziękowania, singiel w formacie mp3 oraz video dla wspomagającego;

100 zł – płyta CD, mail z podziękowaniami, płyta w formacie mp3, umieszczenie imienia i nazwiska w książeczce płytowej, filmik z podziękowaniem i zaproszenie na wybrany przez darczyńcę koncert.

Każdy, kto chciałby dołożyć swoją cegiełkę i pomóc Natalii w wydaniu płyty, może to zrobić na stronie Wspieram.to.


Muzyczna droga Natalii zaczęła się od konkursu Kaszubski Idol. W 2014 roku wzięła udział w Ogólnopolskim Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, organizowanym przez Fundację Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Zaśpiewała wówczas wraz z Anią Rusowicz piosenkę „Ślepa miłość” oraz solo „W żółtych Płomieniach Liści” i zdobyła drugie miejsce. W grudniu 2014 roku wydała pierwszy singiel „W Niewoli Snu”. Natalia jest także członkinią chóru uwiebieniowego „Bogu Chwała!”, a na scenie występowała z takimi artystami jak Sylwia Grzeszczak, Mate.O, Zbigniew Wodecki, Ania Wyszkoni czy Alicja Majewska.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24