20.03.2020 15:22 0 Gol

Z toru żużlowego przeniosą się do wirtualnego świata

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Tym razem fani czarnego sportu nie będą mogli poczuć zapachu motocyklowych spalin, ale na brak emocji nie będą mogli narzekać. Nie na torze żużlowym, a w wirtualnym świecie odbędzie się pojedynek pomiędzy drużynami z Gdańska i Tarnowa w grze internetowej Speedway Turbo Sliders. Transmisja na żywo z meczu odbędzie się na portalu www.youtube.com, a dochód z symbolicznych biletów na ten spotkanie zostanie przeznaczonych na wsparcie walki z koronawirusem.

Lekarze na świecie i w Polsce walczą z epidemią koronawirusa, która zatacza coraz szersze kręgi. GKŻ Wybrzeże od zawsze wspiera wszelkie odpowiedzialne akcje społeczne. Nie inaczej jest tym razem i od kilku dni na naszych kanałach w portalach społecznościowych publikujemy zdecydowanie większą ilość treści niż zwykle, by kibice mieli alternatywę dla wyjścia z domu. Na tym jednak nie koniec. Już dziś wytaczamy kolejną broń przeciwko wirusowi – informuje GKŻ Wybrzeże Gdańsk.

Piątego kwietnia o godzinie 14:00 miał się rozpocząć inaguruacyjny pojedynek sezonu 2020 pomiędzy drużynami z Gdańska i Tarnowa. Z powodu stanu zagrożenia epidemicznego, zawodnicy nie wyjadą na tor. Areną zmagań będzie wirtualny tor w grze internetowej Speedway Turbo Sliders, gdzie naprzeciwko siebie staną zawodnicy reprezentujący oba miasta.

W zespole z Gdańska wystąpi Kacper Gomólski. Już dziś każdy z Was może kupić bilety na ten wirtualny pojedynek, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na walkę z koronawirusem. Transmisja na żywo z meczu odbędzie się na portalu www.youtube.com.

Cena biletu to 5 złotych. Sam zakup biletu jest symboliczny. Przede wszystkim chodzi o to, byśmy pokazali siłę środowiska żużlowego w walce z wirusem. Zachęcamy do mobilizacji i zakupu biletów – oprócz pozostania w domach, to jest kolejna rzecz, którą możemy zrobić wspólnie – informuje gdański klub.

Bilety można nabyć pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24