25.03.2020 16:10 0 Mat. red. Artykuł sponsorowany

Bezpieczni, ale nie samotni – dzięki Telewizji Kablowej Chopin!

Mat. pras. TK Chopin

Telewizja Kablowa Chopin jeszcze kilka tygodni temu szykowała się do rozpoczęcia obchodów 25-lecia swojej działalności. Na tą okoliczność przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek, które, niestety, zmuszeni jesteśmy przełożyć na czas, kiedy będziemy mogli bezpiecznie cieszyć się tą rocznicą razem z naszymi Abonentami.

W obecnej sytuacji, kiedy zalecane jest przebywanie w domach, unikanie spotkań w szerszym gronie, a kina, teatry całkowicie zawiesiły swoją działalność, to telewizja jest często jedynym źródłem informacji i rozrywki oraz pomaga nam przejść przez ten trudny czas.

Od 25 lat dostarczamy naszym Abonentom treści emitowane przez najlepsze światowe stacje telewizyjne, a działając w określonym regionie, możemy pochylić się nad potrzebami naszych Abonentów i przygotować ofertę, której nie znajdą u innych operatorów.

Telewizja Kablowa Chopin już wcześniej pomyślała o osobach, które nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w uroczystościach i mszach świętych, odbywających się w najbliższych ich sercu kościołach. Zarówno chorzy, jak i osoby starsze mogą śledzić transmisje na żywo z kilkunastu pomorskich kościołów, m.in. z Wejherowa, Redy, Rumi, Pucka, Gniewina, a ostatnio – także z Żarnowca, Bolszewa i Wierzchucina.

W komunikacie z dnia 24 marca 2020 roku Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski zachęca do modlitwy i uczestnictwa w nabożeństwach liturgicznych poprzez przekazy medialne. Główne stacje telewizyjne, których sygnał przekazujemy, transmitują msze święte, ale nasz wyjątkowy projekt Twojej Telewizji Religijnej TTR pozwala na uczestnictwo we mszy świętej celebrowanej w kilkunastu parafiach Archidiecezji Gdańskiej. Często jest to wręcz kościół parafii, do której należycie.

Od uczestnictwa w niedzielnych mszach świętych, a także uroczystościach Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkiej Nocy wszystkim wiernym udzielono dyspensy. We mszach może uczestniczyć nie więcej niż pięć osób (nie dotyczy duchownych odprawiających msze), ale Twoja Telewizja Religijna pozwala na to, abyśmy znów mogli stać się wspólnotą ze swymi bliskimi, przyjaciółmi i sąsiadami.

Wszyscy abonenci Telewizji Kablowej Chopin mogą oglądać w paśmie odkodowanym transmisje z następujących kościołów:

 • Wejherowo: Sanktuarium Pasyjno – Maryjne: kanał 43

 • Rumia: Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych: kanał 44

 • Reda: Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Katarzyny Aleksandryjskiej: kanał 45

 • Reda: Kościół pw. św. Antoniego Padewskiego: kanał 46

 • Gniewino: Kościół św. Józefa Robotnika: kanał 47

 • Strzebielino: Kościół pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego: kanał 48

 • Wejherowo: Kolegiata św. Trójcy: kanał 49

 • Wejherowo: Kościół pw. św. Leona Wielkiego i Stanisława Kostki: kanał 50

 • Wejherowo: Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski: kanał 51

 • Wejherowo: Kościół Chrystusa Króla i Błogosławionej Alicji Kotowskiej: kanał 52

 • Bożepole Wielkie: Kościół pw. św. Piotra Apostoła: kanał 53

 • Puck: Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła: kanał 54

Duże zainteresowanie i ostatnie wydarzenia sprawiły, że do grona kościołów, których msze transmitujemy, dołączyły kolejne:

 • Wierzchucino: Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Rozalii z Palermo: kanał 55

 • Żarnowiec: Kościół pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu: kanał 56

 • Bolszewo: Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny: kanał 57

W celu odbioru programów, zalecamy ponowne wyszukanie listy kanałów. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego trudnego czasu wspólnie z nami!


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24