06.04.2020 16:00 0 rp/zrzutka.pl

Chcą zapełnić 'Michę dla Wojownika' na Wielkanoc

Fot. Pixabay.com

"Świąteczna micha dla Wojownika" – to internetowa zbiórka na posiłki wielkanocne dla pracowników służby zdrowia z Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, który należy do listy szpitali zakaźnych.

Tegoroczne święta Wielkiejnocy będą wyjątkowe – spędzimy je w okrojonym gronie najbliższych. Jak podkreślają organizatorzy zbiórki, nie zapomnijmy o tych, którzy w ciszy i samotności będą walczyć nie tylko o życie własne, ale i drugiego człowieka. "Świąteczna micha dla Wojownika" to inicjatywa projektu społecznego "Be Positive Be Active", realizowanego przez trójmiejskich licealistów oraz studentów.

Nie ma słów, aby opisać bohaterską postawę pracowników służby zdrowia, którzy każdego dnia poświęcają własne życie, niosąc pomoc innym – czytamy na stronie Zrzutka.pl.

Kwota, w porównaniu z innymi zbiórkami w regionie, wydaje się dość niska. Można powiedzieć, że to jedynie 1000 zł, ale można też za tę kwotę zapewnić posiłki wielkanocne dla personelu medycznego, a co za tym idzie – umilić im ten trudny czas w szpitalach, przypominając o świątecznym klimacie.

Do spełnienia tego marzenia studentów i licealistów brakuje niewiele, a pomóc można pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24