21.05.2020 14:15 0 mike

Wierzą, że w Redzie też będzie dobrze i wspierają uczniów piosenką

Źródło: Screen z serwisu Youtube.com

Można mówić o stabilizacji, o powrocie do normalności. Można też po prostu zaśpiewać piosenkę, która doda otuchy w niepewnych czasach. Właśnie tę drogę wybrali nauczyciele z redzkiej „Piątki”, zamieszczając w sieci utwór skierowany do uczniów.

Wszystko znowu będzie dobrze i się skończy podły czas

Niepoprawni optymiści świat nakręcą jeszcze raz

Te słowa otuchy, skierowane przede wszystkim do uczniów, możemy usłyszeć w piosence „Wszystko będzie dobrze!”, którą nagrali nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie. Piosenkę zaśpiewali: Dorota Barbarewicz, Katarzyna Orzechowska i Marek Czarnowski. Co jednak istotne, w akcję byli zaangażowani wszyscy nauczyciele z redzkiej „piątki”.

To nie pierwsza tego typu akcja pedagogów w regionie. Pod koniec kwietnia pisaliśmy już o nauczycielach z z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie, który zaśpiewali piosenkę Zbigniewa Wodeckiego „Tak bardzo wierzę w nas”, skierowaną przede wszystkim do maturzystów z ich szkoły. Warto przypomnieć i to wykonanie, zwłaszcza że wielkimi krokami zbliża się początek egzaminów maturalnych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24