03.06.2020 15:20 2 mike/KPP Wejherowo

Miał przy sobie narkotyki – zdradziła go nerwowość. Grożą mu trzy lata więzienia

Zdjęcie ilustracyjne/archiwum

We wtorkową (2 czerwca) noc policjanci z Redy zatrzymali na jednej z ulic Wejherowa 22-laka. Być może do zatrzymania by nie doszło, lecz mężczyzna nie potrafił opanować emocji podczas legitymowania. Szybko okazało się, że miał powody do zdenerwowania, bo posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę.

Do zatrzymania doszło przed północą na jednej z wejherowskich ulic. Podczas legitymowania policjanci z Redy zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie 22-latka i postanowili wyjaśnić, jaka jest jego przyczyna.

Już po chwili okazało się, że 22-latek miał przy sobie zwitki foliowe z zawartością białego proszku oraz z suszem roślinnym. Mundurowi zabezpieczyli substancje i sprawdzili je testerem do wykrywania narkotyków. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Policjanci zabezpieczyli narkotyki do dalszych badań – relacjonuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Zatrzymany został doprowadzony do wejherowskiej komendy, gdzie spędził noc w policyjnej celi. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do trzech lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24