30.06.2020 14:10 0 Mat. red. Materiał partnera

Santander Consumer Multirent – co nowego? Promocje i usługi

Mat. pras.

W Santander Consumer Multirent na klientów czekają promocje i nowe usługi. Przyjrzyjmy się, co powinno nas zająć i na co warto zwrócić uwagę w najbliższym czasie.

Leasing 101%

Już teraz skorzystać możemy z promocji na wybrane modele Fiata, Jeepa i Alfa Romeo. Fantastyczna oferta leasingu na 101% to nie tylko atrakcyjna suma opłat, ale również zaledwie 20% opłaty wstępnej, a także stosunkowo krótki, bo zaledwie trzyletni okres trwania umowy leasingowej. Leasing to rozwiązanie szczególnie korzystne dla przedsiębiorców, pozwala bowiem na zaliczenie kosztów uzyskania przychodu zarówno wspomnianą wstępną opłatę, jak i późniejsze raty w całości, a nie – jak ma to miejsce w przypadku pożyczki leasingowej czy kredytu – jedynie odsetki. Prowadzący działalność gospodarczą w koszty wpuścić mogą również opłaty eksploatacyjne (co nie bez znaczenia jest w przypadku dużej floty samochodowej), a także późniejszy wykup. W przypadku promocji oferowanej przez Santander Consumer Multirent mówimy o koszcie wykupu rzędu 1%. To bardzo korzystne rozwiązanie finansowe. Wraz z tą ofertą w parze idzie atrakcyjne ubezpieczenie GAP, które pozwala na bezpieczną jazdę bez obaw o ewentualną kradzież czy konsekwencje szkody całkowitej.

500+ na każde… auto?

Jeśli zdecydujemy się na pożyczkę leasingową, Santander Consumer Multirent również oferuje nam szereg ułatwień i promocji w użytkowaniu. Decydując się na zakup zarówno samochodu używanego, jak i nowego, otrzymujemy 500 złotych brutto, które wykorzystać możemy na zakup niezbędnych akcesoriów i usług ułatwiających późniejsze korzystanie z czterech kółek. Pieniądze te możemy wydać między innymi na kupno opon, wszelkiego rodzaju akcesoria samochodowe, a także ważne usługi serwisowe. To duże ułatwienie przy tak poważnej inwestycji, jak nowo zakupione auto. Voucher możemy wykorzystać bezterminowo. Indywidualne podejście i rzeczowa rozmowa pozwolą nam dobrać najlepszą z możliwych ofert finansowania pojazdu.

Ułatwienia dla klientów

Santander Consumer Multirent to również wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Jedną z nich stała się karta paliwowa, która pozwala na bezgotówkowe, atrakcyjne opłaty za paliwo nawet na 2200 stacjach benzynowych. Wygodę takiej formy płatności doceniamy zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie lubimy korzystać z gotówki. To nie tylko benzyna czy olej napędowy, ale również inne zakupy, jakich dokonać możemy na stacji. Zyskujemy przy tym odroczony termin płatności i zbiorczą fakturę VAT. W kwestii faktur natomiast liczyć możemy na niezawodny system elektroniczny, który pozwala na wygodny dostęp do całej dokumentacji o każdej porze dnia i nocy. E-Platforma to szybkie rozliczenia i komfortowe dokonanie rozliczeń. Ta bezpłatna aplikacja znacznie ułatwia wszelkie formalności, jakie wynikają z usług Santander Consumer Multirent i przyspiesza procesy płatności.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24