13.07.2020 14:00 9 raz

Kobieta straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Pasażerka nie przeżyła

fot. KPP Wejherowo

Z jeszcze niewyjaśnionych powodów w nocy z piątku na sobotę (10/11 lipca) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Po tym, jak osobówka wypadła z drogi w Kamieniu i uderzyła w drzewo, zmarła jadąca w niej kobieta.

W piątek (10 lipca) około godziny 24:00 dyżurny wejherowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Kamień.

Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Seat, prawdopodobnie w skutek nie dostosowania prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo – relacjonuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Zarówno kierująca jak i pasażerka z obrażeniami zostały przetransportowane do szpitali. Niestety, 26- letnia pasażerka pojazdu w wyniku poniesionych obrażeń zmarła.

Kierująca pojazdem marki Seat była trzeźwa. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą dokładnie wyjaśniali okoliczności tego wypadku. Świadkowie wypadku mogą kontaktować się z policjantem prowadzącym sprawę, dzwoniąc pod numer 47 742 97 39 – dodała przedstawicielka wejherowskich stróżów prawa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24