24.07.2020 17:26 0 rp

Radio Norda FM już piąty rok w eterze!

Fot. Archiwum

Od pięciu lat mieszkańcy powiatu wejherowskiego i puckiego mają dostęp nie tylko do najnowszych informacji z regionu, które często dotyczą też całego Pomorza, ale przede wszystkim na „bałtyckich falach” nie brakuje najnowszych hitów z Polski i świata. Codziennie dziennikarze Radia Norda FM towarzyszą nam przy śniadaniu i imprezują z nami do nocy.

Radio Norda FM istnieje od września 2012 roku, a na częstotliwości 88 Mhz nadaje już niemal od pięciu lat. To typowa rozgłośnia lokalna – skoncentrowana na odbiorcach z regionu, na ich potrzebach i oczekiwaniach. Wraz z Twoją Telewizją Morską, Twoją Telewizją Religijną i portalem Nadmorski24.pl tworzy Nadmorską Grupę Medialną. 

— Skupiamy się na lokalnych wydarzeniach i przekazujemy informacje z naszego regionu, które są najcenniejsze dla naszych słuchaczy. Stawiamy na rozwój, dlatego pojawia się u nas coraz więcej zróżnicowanych propozycji, co z pewnością przyciąga nowych odbiorców – mówi Anna Grzymkowska, dziennikarka radia Norda FM.

O tym, że lokalna rozgłośnia bije rekordy popularności pisaliśmy wielokrotnie. W codziennym ”rozkładzie jazdy” można wysłuchać lokalnych serwisów informacyjnych, wiadomości z dróg czy zapoznać się z najciekawszymi wydarzeniami z regionu. Wieczorem posiedzieć przy hip-hopowych klimatach, a przed weekendem pozytywnie się nastroić na Norda Party. I tak już od 5 lat!

Fot. Archiwum

Fot. Archiwum

W tym roku zabraknie imprezy plenerowej ze względu na pandemię koronawirusa, ale przecież jest inna droga, dzięki której można wspólnie świętować. Wystarczy nastawić odbiorniki na 88 MHz lub włączyć „bałtyckie fale” w internecie. Na słuchaczy czeka moc atrakcji, które już od poniedziałku (27 lipca) będą prezentowanie na antenie. Będzie można wygrać mnóstwo nagród - zaproszenia do teatru, na koncerty, puzzle, auta na minuty i wiele, wiele innych.

Zapraszamy imprezkę, która odbywa się co piątek, tym razem w nieco innym wydaniu – zachęcają dziennikarze Radia Norda FM. – Będą wybuchały korki od szampana, ale będą tez wzruszające wspomnienia.

Wszystko to przy dobrze znanych hitach i głosach, które tworzą lokalną rozgłośnię od 5 lat.

Fot. Mat. pras.

Urodzinowa impreza odbędzie się w piątek (31 lipca). Start o godzinie 19:00.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24