27.07.2020 14:00 2 raz

Wejherowo: Warto pochwalić się ukwieconym ogrodem, oknem lub balkonem

fot. UM Wejherowo

Miłośników kwiatów i pasjonatów uprawiania ogrodów w Wejherowie nie brakuje. Otoczenia ich domów, czy też kolorowe, kwietne balkony i okna, zdobią miasto nadając mu niebagatelny charakter. Warto się nimi pochwalić, najlepiej zgłaszając się do „Konkursu na najładniej ukwiecony i zazieleniony balkon, okno lub ogród na terenie Miasta Wejherowa”. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

„Konkurs na najładniej ukwiecony i zazieleniony balkon, okno lub ogród na terenie Miasta Wejherowa” jest przez władze miasta organizowany już po raz 23. Zgłoszenia można przesyłać w trzech kategoriach: balkony, okna w domach jedno- i wielorodzinnych; ogrody przydomowe oraz ogrody działkowe.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa tegoroczna edycja przeprowadzona zostanie w zmienionej formule. Konkurs zostanie przeprowadzony bez wizyty komisji, na podstawie nadesłanych fotografii, a informacja o przyznaniu nagrody zostanie przekazana pocztą – poinformowali wejherowscy urzędnicy.

Dlatego każdy zgłaszany obiekt do konkursu musi być sfotografowany przez właściciela – należy przesłać tegoroczne fotografie: maksymalnie 5 szt. dla kategorii balkony, okna w domach jedno – i wielorodzinnych lub 10 szt. dla kategorii ogrody przydomowe i ogrodów działkowych.

Zdjęcia powinny przedstawiać całą aranżację balkonu, rabaty lub ogrodu, tak, aby pokazać obiekt w pełnej okazałości, a nie tylko pojedyncze kwiaty czy elementy dekoracyjne. Zdjęcie takiego elementu może znaleźć się jako uzupełnienie do zgłoszenia – maksymalnie 1-2 zdjęcia.

Zgłoszenia należy przekazać drogą mailową: [email protected] w tytule: „Konkurs ogrody, balkony 2020” lub na skrzynkę podawczą Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195, 84-200 Wejherowo do dnia 31 lipca 2020 roku – zachęcają przedstawiciele ratusza w Wejherowie.

Po tym terminie komisja wyłoni spośród zgłoszonych ofert konkursowych, po trzy miejsca w każdej kategorii, za których zdobycie zostaną przyznane nagrody pieniężne.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24