31.07.2020 12:05 4 raz

Puck: Rewitalizacja miasta trwa w najlepsze

źródło: FB/Hanna Pruchniewska

Budynki przy ulicy 10 Lutego, Sambora, Gdańskiej – to tylko kilka przykładów z długiej listy. Kolejne obiekty w Pucku zyskały nowy blask. Pojawiły się też dodatkowe kamery monitoringu. To efekt trwającej w Pucku rewitalizacji.

Kolejne puckie budynki wyładniały, a miasto ma plan na odnowienie następnych. W Pucku rewitalizacja trwa w najlepsze. Jak poinformowała Hanna Pruchniewska, burmistrz miasta, w ostatnim czasie wyremontowano budynek przy ulicy 10 Lutego 19, a nieco wcześniej podobnie obiekty przy 10 Lutego 20, Sambora 11 i Gdańskiej 3.

To budynki wspólnot mieszkaniowych wyłonionych drogą konkursową, gdzie udział mieszkańców i miasta wynosi po 50 procent. Miasta ze znaczącym wkładem środków unijnych, co należy podkreślić – zaznaczyła gospodyni Pucka.

Rewitalizacja trwa ???? Na zdjęciu dopiero co oddany po remoncie budynek przy 10 Lutego 19, nieco wcześniej podobnie...

Opublikowany przez Hannę Pruchniewską Środa, 29 lipca 2020

Burmistrz dodała, że do tej pory w ramach projektu "Rewitalizacja Centrum Pucka", zrealizowano inwestycje w budynkach komunalnych przy ul. Pokoju 8 (Puckie Centrum Wsparcia), Morskiej 15, Hallera 13. Na ukończeniu z kolei są budynki komunalne przy Hallera 5 i 7 oraz rozbudowa systemu monitoringu o 72 kamery.

źródło: FB/Hanna Pruchniewska

Już niebawem rozpoczną się prace przy 10 Lutego 27 oraz renowacja trzech skwerów przy Nowym Świecie i Parku Dziejów Pucka – dodała Pruchniewska. - I to jeszcze nie będzie koniec...


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24