03.08.2020 15:20 8 rp/TTM

Redzkie ronda czekają na nazwy - zadecydują mieszkańcy

Fot. Reda.pl

Królewskie, Szałwiowe, Muminków, a może księdza Jana Kaczkowskiego? To mieszkańcy Redy pomogą w wyznaczeniu nazw dla pięciu rond w mieście. Druga tura konsultacji trwa do 14 sierpnia.

Zagłosować na nazwę ronda w Redzie można nie tylko w formie pisemnej, ale także elektronicznej. Kilka kliknięć i nasza propozycja może niebawem przerodzić się z pomysłu w widzialny znak na wyspie. Pierwsze konsultacje zakończył się w połowie lipca. Teraz z propozycji, które jakie zgłaszali mieszkańcy, wybrana została pula, która podlega głosowaniu.

Na każde rondo jest kilkanaście propozycji nazw, które są w ankiecie, a ta do wypełnienia nie tylko w urzędzie ale także elektronicznie – komentuje Krzysztof Krzemiński, burmistrz Redy.

Na nazwy czekają: rondo przy zbiegu ulic Gniewowskiej i Jana III Sobieskiego, ulic Gniewowskiej i Drogowców,  ulic Młyńskiej, Morskiej i Obwodowej, Olimpijskiej, Rolniczej i Obwodowej oraz ulic Fenikowskiego i Młyńskiej.

To, co wybierzemy, zostanie na lata, więc jest to dla nas ważna decyzja – dodaje burmistrz.

Druk ankiety można również odebrać w biurze obsługi interesanta w miejskim urzędzie. Wypełnioną ankietę należy według wyboru przesłać:

— e-mailem: [email protected]; lub [email protected],

— wrzucić do skrzynki przy wejściu do Urzędu Miasta w Redzie, ul Gdańska 33,

— w formie elektronicznej poprzez platformę ePUAP na skrzynkę: /3890kwrvvn/skrytka.  

Konsultacje potrwają do 14 sierpnia 2020 roku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24