08.08.2020 15:37 4 NW/TTM

Smaki świata opanowały Rumię

Fot. Grzegorz Renusz

Zlot food trucków w Rumi trwa w najlepsze. Dopisuje pogoda, ale i mnogość smaków, jakie czekają na odwiedzających smakoszy. Jeszcze do końca dzisiejszego dnia (8 sierpnia) i w niedzielę (9 sierpnia) można wziąć udział w kulinarnym święcie i skosztować całej masy pyszności, które przygotowali pasjonaci gotowania.

Charakterystyczne food trucki opanowały miasto, a restauratorzy zachęcają do odwiedzin i korzystania z szerokiej gamy usług gastronomicznych. Lemoniady schładzane ciekłym azotem, quesadilla, czy pastrimi – podczas pikniku przy Miejskim Domu Kultury serwowane są oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów i z pewnością każdy znajdzie tu coś dobrego dla siebie.

Fot. Grzegorz Renusz

Fot. Grzegorz Renusz

Na odwiedzających czeka kilkanaście food trucków – w jedynych znajdziemy sycące dania główne i przekąski, a w innych desery w postaci lodów czy orzeźwiających napojów.

Fot. Grzegorz Renusz

Fot. Grzegorz Renusz

Jedno jest pewnie – zlot food trucków to już tradycja, a na ich przyjazd co roku wyczekuje z niecierpliwością wielu mieszkańców, chcących spróbować nowych smaków.

Fot. Grzegorz Renusz

Fot. Grzegorz Renusz

Przypominamy, że event odbywa się przy MDK w Rumi, na ul. Mickiewicza 19, od 7 do 9 sierpnia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24