11.09.2020 18:10 1 raz

Nie unikną kary – dzielnicowi namierzyli poszukiwanych

KPP Wejherowo

Nie znają dnia ani godziny. Poszukiwani przestępcy nie mogą spać spokojnie – w każdej chwili mogą „odwiedzić” ich stróże prawa. W ostatnim czasie przekonały się o tym trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie miast powiatu wejherowskiego.

Dzielnicowi codziennie kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych w swoich rejonach służbowych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu. Przekonał się o tym jeden z mężczyzn w Wejherowie. W czwartek (10 września) zatrzymano 60-latka poszukiwanego sądowym nakazem doprowadzenia. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów.

Mężczyzna teraz najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie śledczym. Zaraz po zatrzymaniu mężczyzna został doprowadzony do wejherowskiej komendy, skąd został przewieziony do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary – relacjonują pomorscy stróże prawa.

Tego samego dnia zatrzymane zostały także dwie inne osoby poszukiwane. Pierwsza z nich została zatrzymana przez kryminalnych w Rumi. 31-latka była poszukiwana przez prokuraturę rejonową, w celu ustalenia miejsca pobytu. Z kolei policjanci prewencji w Redzie zatrzymali 56-latka, który był poszukiwany na podstawie sądowego nakazu, w celu odbycia ponad 4 miesięcy kary pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24