16.09.2020 09:30 14 raz

Koronawirus w kolejnych szkołach - w Gowinie i Wejherowie

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Jedna z klas Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie została skierowana na kwarantannę. U jednej z uczennic wykryto koronawirusa. Patogen stwierdzono także u ucznia w Szkole Podstawowej w Gowinie.

„W Powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie jedna z klas została objęta kwarantanną, po potwierdzeniu zakażenia u uczennicy. Dziewczyna zakaziła się̨ od rodziców, u których potwierdzono koronawirusa. Na kwarantannie przebywają̨ również̇ nauczyciele, którzy uczą̨ w danej klasie” – czytamy w komunikacie wysłanym przez przedstawicieli szkoły we środę (16 września).

Z kolei we wtorek (15 września) niepokojący komunikat opublikowano na stronie Szkoły Podstawowej im.por.Jana Penconka w Gowinie: "W związku z potwierdzonym przypadkiem COVID-19 u jednego z uczniów klas 1-3 wprowadza sie od dnia 15-09-2020 r. do dnia 21-09-2020 r. (włącznie) nauczanie hybrydowe w szkole".

Już w pięciu szkołach regionu stwierdzono zarażenie koronawirusem. Wcześniej pojawił się w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi , wykryto go u jednego z uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Wejherowie , koronawirus dotarł także do Szkoły Podstawowej nr 1 w Luzinie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24