04.10.2020 15:29 0 Kwt/UM Gdynia

The Killers dołączają do programu przyszłorocznej edycji Open’er Festival

fot. materiały organizatora Open'er Festival

W Gdyni wystąpi światowej sławy zespół. The Killers dołączają do programu przyszłorocznej edycji Open’er Festival. Grupa wystąpi w sobotę, 3 lipca 2021 roku.

The Killers charakteryzuje się zapadającymi w pamięć hitami, przebojowością i niesamowitymi pokładami energii. Grupa wywodzi się z Las Vegas i jest przedstawicielem alternatywnego rocka.

Hity takie jak „Mr. Brightside”, „Somebody Told Me”, „When You Were Young”, czy „Human” są doskonale znane fanom gatunku na całym świecie i z pewnością można o nich powiedzieć, że to już „klasyka indie”. Grupa powstała w 2001 roku, by trzy lata później wydać swój debiutancki albumu „Hot Fuss”, który z miejsca narobił zamieszania na rynku muzycznym. Krążek został doskonale przyjęty przez krytyków i fanów, co potwierdziły liczne nominacje, m.in. do nagrody Grammy. Od tamtego momentu zespół wydał pięć kolejnych albumów, z czego ostatni „Imploding the Mirage” w sierpniu tego roku. Koncert na gdyńskim festiwalu będzie więc doskonałą okazją, by usłyszeć nowe piosenki grupy, a także tańczyć przy nieśmiertelnych hitach ze starszych wydawnictw – informuje gdyński urząd.

The Killers mieli przyjechać do Gdyni już w tym roku. Plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Jednak Amerykanie wrócą w przyszłym roku, by zagrać na głównej scenie festiwalu w sobotę, 3 lipca.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24