04.10.2020 19:10 0 Kwt/Arka Gdynia

Arka przywozi do Gdyni jeden punkt

źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Odrą Opole. Tym samym żółto-niebiescy do Gdyni przywiozą zaledwie jeden punkt.

Początek meczu był trudny dla gdynian. Żółto-niebiescy dopiero około 20 minuty złapali rytm i zaczęli grać szybciej. W drugiej połowie meczu oba zespoły grały na podobnym poziomie. Boisko było bardzo grząskie i nierówne, przez co akcje były spowolnione.

Z przebiegu gry remis wydaje się sprawiedliwy. My w drugim meczu tracimy punkty. Dzisiaj co prawda jest jeden, ale to zawsze jest strata możliwych do zdobycia punktów. Nawet mimo tego, że graliśmy na trudnym terenie z niełatwym przeciwnikiem - Odra przed meczem z nami miała 15 oczek. My musimy szukać teraz punktów u siebie. Mamy teraz mecz ŁKS-em, który wygrał do tej pory wszystkie spotkania i musimy się do niego jak najlepiej przygotować – to jest na ten moment najważniejsze – mówił po meczu Ireneusz Mamrot, trener gdyńskich piłkarzy.

Fortuna 1 Liga - 7. kolejka

Odra Opole - Arka Gdynia 0:0 (0:0)

Odra: Rosa - Tabiś, Kamiński, Żemło, Matuszewski - Mikinić (66' Gancarczyk), Bonecki, Kort (24' Niziołek), Nowak, Janus (80' Winiarczyk) - Piech (80' Czapliński)

Arka: Kajzer - Kasperkiewicz, Kwiecień, Danch, Marciniak - Drewniak - Mazek (66' Siemaszko), Deja, Młyński, da Silva (60' Wolsztyński) - Jankowski (74' Soszyński)

Żółte kartki: Drewniak

Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24