05.10.2020 15:30 8 raz

Na posesji schował ponad kilogram amfetaminy

fot. KPP Wejherowo

Wejherowscy kryminalni przy współpracy z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Trafił już do aresztu, grozi mu 10 lat więzienia.

Dzięki pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej wraz z psem tropiącym Edek, na czarny rynek nie trafi blisko kilogram amfetaminy. Narkotyki na swojej posesji ukrywał 26-latek.

Funkcjonariusze u mężczyzny znaleźli narkotyki ukryte m.in. pomiędzy pustakami leżącymi na palecie w pobliżu domu. Amfetamina została zabezpieczona do sprawy. Ponadto mundurowi znaleźli i zabezpieczyli na terenie jego posesji wagę elektroniczną – poinformowała asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do wejherowskiej komendy, gdzie noc spędził w policyjnej celi. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. 26-latek został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24