06.10.2020 10:35 2 NW/gohel.pl

Pokonał 400 kilometrów po zdrowie małego chłopca

Źródło:gohel.pl

Pokonał niemal 400 kilometrów – z Koła do Helu w 21 godzin. Kamil Jaroszewski w niedzielę dotarł na początek Polski w środku nocy, a wszystko po to, by pomóc młodemu chłopakowi w walce z chorobą.

Kamil Jaroszewski wystartował w sobotę o 5 rano z Koła i w 21 godzin dojechał do Helu. Pokonanie tej trasy nie stanowiło jedynie wyzwania sportowego – głównym celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację młodego chłopca, mieszkańca Koła.

Kamila w imieniu burmistrza Helu, przywitały Katarzyna Machtyl, sekretarz miasta i Żanna Sępińska, kierownik Zespołu ds. Promocji, Turystyki i Kultury.

Konto Sebastiana jest cały czas aktywne, więc jeśli ktoś chciałby dołożyć swoją cegiełkę może zrobić to dokonując wpłaty na osobiste konto chłopca: 18 1090 1203 0000 0001 4489 9489.

Źródło:gohel.pl

Źródło:gohel.pl

Na przełomie lipca i sierpnia sportowiec pokonał trasę Przemyśl – Szczecin. Trasa Koło-Hel to już druga na koncie Kamila, w ramach akcji „Z pasją po zdrowie Sebastiana”. Droga wiodła m.in. przez Włocławek, Toruń, Grudziądz, Tczew, Gdańsk, Sopot, Gdynię, Rumię, Redę, Puck, Kuźnice, Juratę i aż do Helu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24