07.10.2020 09:23 0 raz

Rezerwy Gryfa Wejherowo liderem tabeli!

fot. WKS Gryf Wejherowo

W przeciwieństwie do pierwszego zespołu z III ligi, w rozgrywkach B klasy znakomicie radzi sobie druga drużyna Gryfa Wejherowo. Żółto-czarni są zdecydowanymi liderami w grupie Gdańsk I.

Gryf II Wejherowo pokonuje u siebie Pumę Darzlubie 13:0???? Bramki zdobywali Jakub Kwidziński⚽️⚽️⚽️⚽️Daniel...

Opublikowany przez WKS Gryf Wejherowo Niedziela, 4 października 2020

68 strzelonych bramek i tylko 6 straconych, to bilans Gryfa II Wejherowo po 8. rozegranych spotkaniach w B klasie. Gryfici z kompletem punktów zasiadają na fotelu lidera. Wejherowianie fenomenalną formą strzelecką popisali się w minionej kolejce gromiąc u siebie Pumę Darzlubie aż 13:0! 6 bramek w tym spotkaniu dla Gryfa strzelił Jakub Kwidziński. Hat-tricka zdobył Fabian Urbański, a po jednym trafieniu zanotowali Nikodem Sroka, Mikołaj Formella, Jakub Poręba i Dorian Domachowski.

Co ciekawe nie było to najwyższe zwycięstwo wejherowian w trwającym sezonie. W 5. kolejce B klasy gryfici rozstrzelali Arkę Prusewo aż 15:0!

W najbliższej 10 kolejce Gryf II na wyjeździe zmierzy się z Norda Karwia. Spotkanie odbędzie się 10 października o godz. 16. Dodajmy, że w B klasie bardzo dobrze radzi sobie też Stolem II Gniewino. Zespół jest na drugim miejscu i ma trzy punkty mniej od Gryfa (notabene jedyną porażkę Stolem doznał właśnie z Gryfem 0:5). W najbliższej serii spotkań gniewinianie pauzują.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24