12.10.2020 15:30 10 NW//tvn

Mieszkanka Choczewa walczy o tytuł 'MasterChefa'

Fot. Sylwia Garska-Chamrycz, facebook

Mieszkanka Choczewa bierze udział w telewizyjnym programie kulinarnym. Sylwia Garska-Chmarycz ma 39 lat. Właścicielka firmy budowlanej postanowiła spróbować swoich sił w gotowaniu, dzięki czemu możemy ją oglądać na ekranie podczas walki o tytuł "MasterChefa".

Sylwia Garska-Chmarycz jest uczestniczką dziewiątej edycji programu „MasterChef”. Na co dzień Pomorzanka prowadzi własną firmę budowlaną. Pasja do gotowania towarzyszy jej od dawna. Jak twierdzi, uwielbia rywalizację dlatego postanowiła zgłosić się do programu.

Najlepiej czuję się w kuchni pomorskiej, ale uwielbiam również kuchnię indyjską oraz owoce morza. Program jest bardzo pozytywny i wiele można się tutaj nauczyć – mówi Sylwia Garska-Chmarycz.

Mieszkanka Choczewa miała już okazję pojawić się i gotować w sześciu odcinkach. Dostała się do kolejnego, siódmego odcinka i nadal ma szansę zdobyć tytuł "Masterchefa".

W kuchni nie boję się dosłownie niczego. Moim słabszym punktem jest pieczenie, ale lubię wyzwania, a program ten daje duże możliwości do rozwoju – podkreśla uczestniczka.

Jestem spełnioną i szczęśliwą kobietą. Kocham moją rodzinę, mam wielu przyjaciół i marzenia. Marzę o małej, przytulnej knajpce z dobrym polskim i nie tylko jedzeniem. Interesuje mnie kuchnia, dzięki której będę mogła pieścić kubki smakowe swoich gości i rozpalać zmysły kulinarne. A ze względu na swojego męża będę też smażyć największe schabowe z kością na świecie – tak pisze o sobie Sylwia w swoich mediach społecznościowych.

Sylwia, jak sama o sobie opowiada, jest osobą zdeterminowaną, dążącą do wyznaczanych przez siebie celów i lubiącą zdobywać najwyższe nagrody. Program ten zdaje się być więc dla niej wręcz idealny.

Za mieszkankę Nordy trzymamy kciuki i życzymy kulinarnych sukcesów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24