15.10.2020 17:30 0 NW

Żołnierz zginął na służbie - można pomóc jego rodzinie

Fot. zrzutka.pl

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 8 października na Obwodnicy Trójmiasta. Wówczas na ciężarówkę wojskową, stojącą na z powodu awarii, najechał tir. Na skutek zdarzenia zginął żołnierz, pasażer ciężarówki. Osierocił dwójkę dzieci. Bliscy i przyjaciele zmarłego Rafała proszą o pomoc jego rodzinie.

Ciężarówka wojskowa stanęła na trójmiejskiej obwodnicy na wysokości węzła Osowa, prawdopodobnie zajmując częściowo prawy pas ruchu i pobocze. W ciężarówkę uderzył tir, na skutek czego poszkodowane zostały trzy osoby, w tym jedna bardzo poważnie. To zdarzenia tego doszło w czwartkowy poranek (8 października, około 4:00 nad ranem).

Na skutek wypadku zmarł st. szer. Rafał Jośkowski, żołnierz 33. Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej. Aby pomóc rodzinie zmarłego, bliscy zorganizowali specjalną zbiórkę.

W tragicznym wypadku, do którego doszło w drodze na poligon, pełniąc obowiązki służbowe, zginął nasz przyjaciel Rafał, kochający mąż i ojciec dwójki dzieci. Pozostając w smutku i żalu, prosimy żołnierzy oraz wszystkich poruszonych tym zdarzeniem o wsparcie dla rodziny Rafała. Każda przekazana kwota pomoże jego bliskim przetrwać ten trudny czas. My, żołnierska rodzina, dziękujemy za wszystkie wspólnie spędzone chwile i obiecujemy, że pamięć o Tobie będzie wiecznie żywa – piszą organizatorzy zrzutki.

Nadal są wyjaśniane okoliczności tego zdarzenia. Do tej pory nikomu nie zostały postawione zarzuty.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24