15.10.2020 08:32 1 raz

Tytani odpadli z Pucharu Polski. W sobotę mecz z Gwardią

fot. Tytani Wejherowo

Szczypiorniści Tytanów Wejherowo pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Polski na etapie wojewódzkim przegrywając z USAR-em Kwidzyn. W sobotę, 17 października, wejherowian czeka wyjazdowy mecz w ramach 5. kolejki I ligi przeciwko KSPR Gwardia Koszalin.

We środę, 14 października, w ramach Pucharu Polski na etapie wojewódzkim Tytani Wejherowo na wyjeździe zmierzyli się z USARem Kwidzyn. Mimo obiecującego początku i prowadzenia wejherowian w pierwszych minutach meczu, to gospodarze na przerwę schodzili z 3 bramkowym prowadzeniem (16:13). Ostatecznie również USAR wygrał cały mecz 26:15.

Gramy w Pucharze Polski

Opublikowany przez Tytani Wejherowo Środa, 14 października 2020

— Do trzech razy sztuka! Trzeci raz wystąpiliśmy w wojewódzkim Pucharze Polski! Byliśmy już w finale, byliśmy o jedno trafienie od wygrania, jednakże dopiero dziś przyszło nam poczuć smak zwycięstwa w nim! Wszystko to po niełatwym spotkaniu przeciwko Wejherowu! Najważniejszy jest dziś wynik i to, że wystąpimy w kolejnej rundzie, a będzie to już runda na szczeblu centralnym! Tam czekają na nas zespoły z Superligi – napisał z kolei w mediach społecznościowych zespół USAR Kwidzyn.

Tytani mogą teraz skupić się na występach w I lidze. Póki co po czterech kolejkach wejherowianie mają zero punktów. W najbliższą sobotę Tytani na wyjeździe zmierzą się z KSPR Gwardią Koszalin. Sobotni rywal wejherowian obecnie plasuje się na 4. miejscu z dorobkiem 7. punktów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24