17.11.2020 08:30 4 raz/KPP Puck

Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy wypadku [FILM]

fot. OSP Władysławowo

Policjanci z Komisariatu we Władysławowie wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 31 października na trasie Władysławowo-Chałupy. Stróże prawa opublikowali nagranie i proszą świadków o pomoc w ustaleniu domniemanego sprawcy.

Do zdarzenia doszło ostatniego dnia października. Jak podają puccy policjanci, poszkodowana została 22-letnia mieszkanka powiatu wejherowskiego. Dlatego policja prosi o pomoc świadków w ustaleniu wszystkich okoliczności wypadku, a w szczególności poszukuje kierowcy samochodu prawdopodobnie marki Volkswagen Golf IV koloru ciemnozielonego o początkowym numerze rejestracyjnym GWE.

Dzisiaj, przed godziną 17 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na Drodze Wojewódzkiej nr 216 w kierunku Chałup....

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna we Władysławowie Sobota, 31 października 2020

Jak wyjaśnia mł. asp. Łukasz Brzeziński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku, do zdarzenia doszło po tym, jak poszukiwany kierowca wyprzedzał szereg samochodów. Jadący z naprzeciwka kierowca - aby uniknąć zderzenia - zjechał z drogi, stracił panowanie nad pojazdem i nieszczęśliwie zjechał na drugi pas zderzając się z nadjeżdżającym autem.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela tego pojazdu lub jego kierowcy proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komisariatu Policji we Władysławowie tel. 47 742 53 22 lub na email:[email protected] - apelują mundurowi z powiatu puckiego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24