20.11.2020 08:30 1 raz/UG Kosakowo

Ruszył rodzinny konkurs szopek w gminie Kosakowo

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

„Warto już dziś rozpocząć przygotowania i zabrać się do pracy, bowiem termin nadsyłania prac konkursowych upływa 11 grudnia”- tak do udziału w XVII edycji Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych zapraszają władze gminy Kosakowo.

Tegoroczny XVII Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych gminie Kosakowo będzie odbywał się w kategorii szopka rodzinna.

Udział w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w naszej gminie to doskonała okazja do utrwalania tradycji bożonarodzeniowych, to także dobry czas na budowę rodzinnych więzi – zaprasza Marcin Majek, wójt gminy Kosakowo. – Zaangażowanie wszystkich członków rodziny w realizację wspólnego projektu szopki na pewno zaowocuje okazałym dziełem, niewykluczone, że podczas pracy odkryjemy twórcze talenty u siebie lub wśród naszych najbliższych.

Jak informuje Anna Paturej, dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Kosakowo, organizatorzy na szopki rodzinne czekają do 11 grudnia.

Prace opatrzone podpisami autorów, adresem zamieszkania, wiekiem twórców oraz numerem telefonu i adresem e-mail do kontaktu należy dostarczać do siedziby naszej biblioteki w Kosakowie przy ul. Fiołkowej 2 A. Zachęcamy, aby szopki były inspirowane lokalnymi tradycjami, pejzażami, strojami, miejscową architekturą – zachęca.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 16 grudnia a wszystkie stajenki bożonarodzeniowe stworzą wystawę w kosakowskiej książnicy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24