25.11.2020 07:41 0 raz

Trwają zapisy na Wirtualny Bieg Europejski w Gdyni

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Przed nami ostatnia odsłona tegorocznego Grand Prix Gdyni – Bieg Europejski, odbędzie się w dniach 27-29 listopada. Zapisy wciąż trwają!

Ostatnim tegorocznym akcentem cyklu Grand Prix Gdyni będzie Bieg Europejski, który odbędzie się w dniach 27-29 listopada. Jak w przypadku każdego biegu z cyklu Grand Prix Gdyni, również podczas Wirtualnego Biegu Europejskiego każdy sam wybiera dystans: 5 lub 10 kilometrów. Dla chętnych jest również możliwość rywalizacji z kijkami Nordic Walking na 5-kilometrowej trasie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, bieg odbędzie się tylko w formule wirtualnej. To oznacza, że każdy może pobiec w dowolnym miejscu na świecie, a dzięki nowoczesnej platformie VRace by Sport Heroes zostanie sklasyfikowany od razu po ukończeniu swojego biegu – informuje Gdyńskie Centrum Sportu.

Każdy uczestnik, który zdecyduje się na udział w biegu wirtualnym, otrzyma od nas indywidualny kod aktywacyjny. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna. Co najważniejsze, biegacze nie będą musieli pamiętać, by przesłać wyniki, czy zrzuty ekranu ze swoich aplikacji treningowych – ich rezultaty zostaną do nas wysłane dzięki automatycznej synchronizacji danych - zapewnia Maciej Pawłowski, New Business Development Manager w Sport Evolution.

Przypomnijmy, że poprzedni bieg w ramach Grand Prix Gdyni odbył się w Święto Niepodległości – również wirtualnie. Na sportowo ten dzień uczciło dokładnie 585 zawodniczek i zawodników. Na dystansie 10 km, wśród mężczyzn, zwyciężył Adam Lewna, który do mety dotarł z czasem 34:56. W kategorii generalnej kobiet, najszybsza była Aleksandra Jakubiec 43:14. Na trasie o połowę krótszej bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Sowa z czasem 18:40, a wśród kobiet triumfowała Sylwia Kierska-Tomczyk (20:53).

Szczegóły dotyczące biegów znajdują się na stronie: www.gpxgdynia.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24