26.11.2020 18:00 16 NW/UM w Wejherowie

Kolejne świąteczne wydarzenie w Wejherowie zostało odwołane

Źródło: UM w Wejherowie

Kolejna ciekawa, świąteczna atrakcja w Wejherowie została odwołana. Jak poinformował Urząd Miasta, nie odbędzie się w tym roku konkurs na najładniej udekorowany dom, ogród lub balkon.

Odwołano już Jarmark Bożonarodzeniowy, Koncert Wigilijny, spotkanie w Mikołajki na rynku czy wspólnego Sylwestra. Do grona wydarzeń, które się nie odbędą dołącza coroczny konkurs na najpiękniejsze, świąteczne domy, balkony i ogrody.

Konkurs ten ma już prawie dwudziestoletnią tradycję. Cieszył się zawsze dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy z radością dekorowali swoje przybytki, by otrzymać tytuł „tego najpiękniejszego”. W tym roku zamiast wydarzenia, na stronie wejherowskiego urzędu i na facebooku przypomniane zostaną nagrodzone dotychczas domy itd.

Pomimo braku konkursu, serdecznie namawiamy do dekorowania swoich ogrodów, balkonów i okien. Dzięki temu, w tym szczególnym czasie, nasze otoczenie będzie wyglądało bardzo świątecznie i wyjątkowo – podają przedstawiciele wejherowskiego ratusza.

Źródło: UM w Wejherowie Źródło: UM w Wejherowie Źródło: UM w Wejherowie Źródło: UM w Wejherowie

Zdjęcia swoich dekoracji można wysyłać poprzez wiadomość na facebooku. Można pochwalić się nie tylko swoimi dekoracjami, a także swoich sąsiadów, których iluminacje wyjątkowo się spodobają.

Zróbmy wszystko, aby mimo trudnych chwil, było wokół nas świątecznie, magicznie i wyjątkowo. Zbierajmy siły i energię na przyszły rok! – czytamy na stronie Urzędu Miasta.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24