30.11.2020 06:26 0 raz

Drogowcy wprowadzają kolejne zmiany na drogach regionu

fot. Marek Trybański/TTM

Krajową szóstką w Janowie znów będzie można jechać dwoma pasami, tymczasem w Redzie zamknięta zostanie skrzyżowanie Szkolnej z Obwodową. Kierowcy przemierzający trasy Kaszub Północnych musza się liczyć ze zmianami w ruchu.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, w ramach prac związanych z budową węzła integracyjnego w Rumi Janowie na nitce południowej drogi krajowej numer 6 drogowcy kładli nowy asfalt. Z tego powodu, najprawdopodobniej w poniedziałek 30 listopada, po zakończeniu tych robót drogowych, na około trzy miesiące przywrócony zostanie ruch na całej jezdni, w obu kierunkach.

Z kolei redzki ratusz poinformował, iż w związku z realizacją drugiego etapu przebudowy ulicy Obwodowej w Redzie, w dniach od 30 listopada do 5 grudnia 2020 roku, skrzyżowanie ulic Szkolnej i Obwodowej zostanie zamknięte.

– Wjazd z ulicy Obwodowej w ulicę Szkolną oraz wyjazd z ulicy Szkolnej na ulicę Obwodową nie będą możliwe. Na czas robót zostaną wyznaczone objazdy. Użytkowników drogi przepraszamy za utrudnienia i prosimy o stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu - apelują urzędnicy z Redy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24