05.02.2021 11:30 0 raz

Experyment można odwiedzić osobiście i online

fot. Centrum Nauki Experyment

W piątek (5 lutego) Centrum Nauki Experyment ponownie otwiera się dla zwiedzających. Będzie funkcjonowało zgodnie z wytycznymi sanitarnymi i obowiązującymi przepisami. Mimo to wciąż będzie można korzystać z wybranych propozycji Experymentu online.

W piątek, 5 lutego Centrum Nauki Experyment w Gdyni ponownie otwiera swoje podwoje dla zwiedzających. Instytucja będzie czynna od wtorku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a w weekendy - od godz. 10:00 do godz. 19:00. Experyment będzie działał zgodnie z wytycznymi sanitarnymi i aktualnymi przepisami.

Nawet najlepsza obecność Experymentu w przestrzeni online nie zastąpi nam wizyty na żywo. Dlatego bardzo się cieszę, że już od jutra ponownie możemy Was zaprosić do Centrum Nauki Experyment. Każdy, kto tu trafi, powinien czuć się pewnie i komfortowo. Dlatego zadbaliśmy o to, aby wszystko odbywało się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi i obwiązującymi przepisami - mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

Odwiedzając Experyment, należy pamiętać o założeniu maseczki i zakryciu ust oraz nosa, częstej dezynfekcji rąk oraz zachowywaniu odległości od innych zwiedzających. Dlatego na wystawach i przed wejściem do centrum umieszczone są dozowniki z płynami dezynfekcyjnymi.

Poza tym Experyment w dalszym ciągu będzie działał w internecie. Już w najbliższy poniedziałek, 8 lutego rozpocznie się cykl zajęć online dla młodzieży w wieku 10-13 lat. Uczestnicy będą majsterkować, projektować i budować: „Weź to na warsztat" – zachęcają pracownicy centrum.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24