26.02.2021 14:30 0 raz/pomorskie.eu

'Marzec na obcasach', czyli bezpłatne szkolenia dla Pań na Kaszubach

źródło: pomorskie.eu

"Uwaga panie! Specjalnie dla Was darmowe szkolenia i planowanie kariery, czyli Marzec na obcasach" - ogłaszają przedstawiciele województwa pomorskiego. W ramach akcji m.in. na Kaszubach Północnych odbędą się bezpłatne zajęcia dla kobiet - w Pucku i Wejherowie.

Jak podaje serwis prasowy pomorskiego samorzadu, w ramach cyklu "Marzec na obcasach" kobiety z całego województwa mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach rozwojowych, omówić swoje pomysły na karierę z doradcami zawodowymi i skorzystać z profesjonalnego coachingu. Pierwsze spotkania już 1 marca.

Z zajęć organizowanych przez 16 PUP-ów skorzystać mogą Pomorzanki na różnym etapie ścieżki zawodowej: poszukujące zatrudnienia, planujące zmianę lub rozwój zawodowy, a także te, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy - zachęcają pomorscy przedstawiciele.

W programie są webinary i konsultacje indywidualne z doradcami zawodowymi, m.in.: z zakresu poszukiwania pracy w czasie pandemii, rekrutacji online, odkrywania swoich talentów i mocnych stron, kompetencji przyszłości i planowania kariery zawodowej. Wśród prowadzących spotkania są również eksperci od zdrowego trybu życia, specjaliści od wizerunku i radcy prawni.

Zapraszam mieszkanki Pomorza by, szczególnie w tym niełatwym czasie, zadbały o siebie i swoje potrzeby. W tej chwili wszyscy mierzymy się z nowymi wyzwaniami na rynku pracy, a warunki społeczne i gospodarcze wymagają od nas gotowości do zmian. Urzędy pracy w naszym regionie koncentrują się teraz głównie na pomocy pracodawcom i przedsiębiorcom, ale nie chcieliśmy rezygnować z naszego corocznego wydarzenia i inspirujących spotkań – mówi Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.

Łącznie w 16 lokalizacjach regionu odbędzie się 45 spotkań, m.in. na Kaszubach Północnych:

PUCK

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

— 09.03.2021, godz. 14.00-15.00 „Bądź piękna na wiosnę"

Prowadząca: Małgorzata Filar – kobieta z pasją, personalny doradca piękna, prowadzi kobiety biznesowo pomaga im dostrzec piękno w sobie.

Miejsce: on line

— 18.03.2021, godz. 10.00-11.00 „Moja firma"

Prowadząca: Marta Hildebrandt – doradca zawodowy PUP Puck Miejsce: on line

— 24.03.2021, godz. 11.00-12.00 „Zadbam o zdrowie na wiosnę"

Prowadząca: Urszula Goyke – kobieta przedsiębiorcza propagująca zdrowy tryb życia oraz naturalne preparaty. Promująca możliwości współpracy o charakterze prozdrowotnym.

Miejsce: on line

WEJHEROWO

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

— 23.03.2021, godz. 10.00-11.30 „Gotowość do zmiany – wyznaczanie sobie celów"

Prowadząca: Małgorzata Kasprzyk, Małgorzata Reszka Miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie ,ul. I Brygady Pancernej WP 32 ,84-200 Wejherowo

— 26.03.2021, godz. 10.00-11.30 „Gotowość do zmiany – wyznaczanie sobie celów"

Prowadząca: Małgorzata Kasprzyk, Małgorzata Reszka Miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie ,ul. I Brygady Pancernej WP 32 ,84-200 Wejherowo


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24