26.02.2021 15:29 0 raz/mat. partn. Materiał partnera

Co kupić na Dzień Kobiet 2021? Pomysły i inspiracje - prezent dla niej

Co można kupić dziewczynie/koleżance na dzień kobiet?

Dzień Kobiet obchodzony jest w wielu krajach na całym świecie — w Polsce obchodzimy go 8 marca. W podziękowaniu za osiągnięcia kobiet i ich wkład w rodzinę wiele z Pań może liczyć w ten dzień na klasyczny bukiet z tulipanów lub goździków, a także na upominek od najbliższych. Jest wiele sposobów na umilenie swojej ukochanej, matce, córce, siostrze czy koleżance Dnia Kobiet. Jednym z nich jest właśnie drobny upominek. Poniższy artykuł pomoże Ci w znalezieniu inspiracji, co kupić na Dzień Kobiet. A to, jak wybrać idealny prezent dla niej dowiesz się, czytając dalej.

Jaki jest idealny prezent z okazji Dnia Kobiet?

Prezent to doskonały sposób na wyrażenie uznania lub podziękowania dla wkładu kobiety w nasze życie. Jednak wybór odpowiedniego prezentu nie zawsze jest najłatwiejszy. Być może kobieta, którą lubisz, ma już wszystko, czego potrzebuje, a Ty nie masz żadnego pomysłu co jej podarować? Wypadałoby jednak wyjść z wyjątkowym, atrakcyjnym i pożytecznym prezentem.

Kilka wskazówek, które zagwarantują, że znajdziesz na swojej liście idealny prezent na Dzień Kobiet

„Och, niczego nie potrzebuję” - słyszysz od swojej kobiety. Ty jednak wiesz, że to nieprawda. Jeśli masz trochę szczęścia, możesz liczyć na to, że już wcześniej dowiesz się, co chciałaby dostać. Jednak tutaj też należy uważać – jeśli się pomylisz i przez przypadek kupisz coś innego, będzie jeszcze bardziej rozczarowana niż gdybyś miał jej kupić nietrafiony prezent niespodziankę. Nawet jeśli nie stać Cię na drogie duże upominki, koniecznie weź ze sobą kwiaty i bombonierkę. Warto zajrzeć np. do oferty gazetki Biedronka, która ma słodką sekcję przygotowaną specjalnie na tę wyjątkową okazję. Nawet taki mały symboliczny prezent powinien sprawić radość obdarowanej.

Celebruj chwilę, w której podarujesz jej prezent – spraw by było to niezwykłe wydarzenie

Bądź kreatywny dzięki opakowaniu! Zamiast wręczać kobiecie prezent w zwykłym papierze do pakowania, pomyśl o tym jako o wydarzeniu — przecież chcesz mieć pewność, że to się jej spodoba. Możesz też ukryć prezent i poprosić swoją kobietę o znalezienie go – zamiast po prostu jej go wręczyć. Pamiętaj, nigdy nie lekceważ przyjemności z odpakowywania prezentu. Czasami budowanie napięcia z poszukiwania lub odpakowywania sprawia najwięcej radości – szczególnie gdy jest to kilka małych prezentów w ładnych opakowaniach.

Podaruj prezent, dzięki któremu może coś doświadczyć – karta podarunkowa, bilet na wydarzenie

prezent na Dzień Kobiet

Podaruj jej w prezencie niezapomniane chwile. Jak to zrobić? Zastanów się, co naprawdę lubi, lub czego potrzebuje. Może karnet do spa, bilet na przedstawienie teatralne albo karnet na wymarzone zajęcia plastyczne lub kurs projektowania? Taki prezent jest zarówno praktyczny, spersonalizowany, a Twoje kobieta będzie wiedziała, że chcesz o nią jak najlepiej zadbać i spełnić jej potrzeby.

Zadaj sobie pytanie, czego ona potrzebuje? Kup praktyczny prezent dla niej

Kluczem jest myślenie w szerszej perspektywie. Czego potrzebuje super zapracowana bizneswomen odnosząca sukcesy? Chyba jedynie więcej czasu dla siebie. I tak właśnie rodzi się pomysł na prezent — istnieje mnóstwo poradników, książek, kursów czy podcastów, które pomagają ludziom efektywniej zarządzać czasem. Taki prezent na pewno się spodoba i wniesie coś w życie obdarowanej osoby.

Dalej nie wiesz, co kupić na Dzień Kobiet?

Sporządź listę wszystkich rzeczy, którymi jest zainteresowana oraz rzeczy, które określają, kim ona jest. Niech ta lista będzie długa — poświęć co najmniej dwie pełne minuty na spisanie jak największej liczby rzeczy. Teraz wymyśl coś, co będzie pasować do każdej pozycji z tej listy. Nie musisz dawać wszystkich tych prezentów, ale wpadniesz na kilka fajnych idei, których inaczej byś nie miał, a kiedy połączysz kilka z nich, obdarowana na pewno doceni Twój osobisty i przemyślany wkład.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24