01.03.2021 17:00 21 NW/SM w Wejherowie

Po pijaku 'demolował' wejherowski szpital i wyzywał personel

Źródło: SM w Wejherowie

Strażnicy miejscy w weekend (27 lutego) musieli interweniować w wejherowskim szpitalu. Powodem było agresywne zachowanie jednego z pacjentów. Nietrzeźwy mężczyzna przewracał kosze na śmieci i niszczył szpitalne urządzenia.

Nierzadko zdarza się, że do szpitala trafiają chuligani, którzy awanturują się i zachowują agresywnie – wobec innych pacjentów czy personelu medycznego. Do takiej sytuacji doszło w minioną sobotę (27 lutego) w Szpitalu im. Floriana Ceynowy w Wejherowie.

Około godziny 15:00 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie o awanturze wywołanej przez nietrzeźwego mężczyznę w główny holu placówki medycznej. Pacjent był agresywny, wyzywał personel medyczny, przewracał kosze na śmieci oraz niszczył urządzenia znajdujące się w szpitalu.

Sprawcę obezwładniono. Po badaniach lekarskich 28-letni mieszkaniec gminy Wejherowo trafił do policyjnej izby zatrzymań celem wytrzeźwienia - wyjaśnia Zenon Hinca, Komendant Straży Miejskiej w Wejherowie.

Sprawa 28-latka będzie miała swój finał w Sądzie Rejonowym w Wejherowie. Mężczyzna odpowie m.in. za zakłócanie spokoju i porządku publicznego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24