08.03.2021 15:30 13 NW/KPP w Wejherowie

W wejherowskiej policji pracuje aż 116 kobiet

Źródło:KPP w Wejherowie

W wejherowskiej policji pracuje 116 kobiet, w tym 75 policjantek i 41 pracownic cywilnych. Są komendantami, naczelnikami, kierownikami… Dbają m.in. o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu i wspomagają pracę policji. Dzień Kobiet to wręcz doskonała okazja do tego, by tym wszystkim paniom podziękować i pogratulować.

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie ścigają przestępców i piratów drogowych, prowadzą dochodzenia, patrolują ulice, uczestniczą w zabezpieczeniach imprez masowych czy pracują z dziećmi i młodzieżą. Jest to tylko fragment długiej listy ich obowiązków.

Źródło:KPP w Wejherowie

O bezpieczeństwo mieszkańców powiatu wejherowskiego dba w sumie75 policjantek.

Wszystkim Paniom pracującym w Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie oraz zamieszkującym na terenie naszego powiatu z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu oraz wszystkiego, co dobre i piękne. Niech ten szczególny dzień i wszystkie następne przyniosą spełnienie marzeń, dużo radości, optymizm oraz odwagę do realizacji zamierzonych planów – życzy kierownictwo, policjanci i pracownicy wejherowskiej komendy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24