09.03.2021 16:30 6 NW

Popularne utwory Sanah wybrzmiały w wejherowskiej filharmonii

Fot. TTM

Zuzanna Irena Jurczak znana szerszej społeczności jako Sanah miała wystąpić na scenie Wejherowskiego Centrum Kultury w październiku, ale plany pokrzyżowała pandemia. Koncert udało się zrealizować w święto wszystkich pań.

Fani muzyki Sanah doczekali się jej występu na żywo. W poniedziałek (8 marca) w wejherowskiej Filharmonii Kaszubskiej odbył się koncert popularnej wokalistki.

Jej utwory biją rekordy popularności. Karierę po części zawdzięcza publikacji muzycznych materiałów na kanale YouTube. Utwór pt. „Szampan” na internetowej stronie wysłuchało już prawie 57 milionów osób. Swoją charyzmą i twórczością zrzeszyła wokół siebie spore grono fanów. Część z niego miała przyjemność posłuchać jej na żywo właśnie w Wejherowie.

Fot. TTM

Sanah 8 marca wystąpiła na scenie dwukrotnie – o godz. 17:30 i 20:00. Muzyczne wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Bardzo się cieszę, że udało mi się zdobyć bilety na ten koncert. Słucham Sanah od bardzo dawna. Dostałam kiedyś płytę od córki i bardzo ją polubiłam - powiedziała Asia mieszkanka Wejherowa.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Była to jedna z niewielu ostatnimi czasy okazji, by posłuchać swojego ulubionego wykonawcy na żywo. Zwłaszcza, że już w sobotę (13 marca) – póki co na tydzień – wejherowska filharmonia (i inne instytucje kultury w woj. pomorskim) decyzją rządu ponownie zostanie zamknięta


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24