23.03.2021 07:53 2 WH

Rumia: Pożar w zakładach mięsnych

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

We wtorek (23 marca) rano doszło do pożaru w zakładach mięsnych w Rumi. Na miejscu działali strażacy z Wejherowa, Rumi oraz Redy. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Strażacy z powiatu wejherowskiego do akcji zostali poderwani we wtorek (23 marca) o godzinie 5:54. Miało dojść do pożaru w zakładach mięsnych w Rumi przy ul. Dębogórskiej.

Strażacy gasili pożar rozlanego oleju w jednym z pomieszczeń produkcyjnych. Sytuacja została opanowana. Sprawdzono także, czy zarzewie ognia dostało się pod konstrukcję dachową - informuje dyżurny z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

W akcji wzięło udział pięć zastępów PSP Wejherowo oraz jeden OSP Reda. Na miejscu pojawiły się dwa wozy JRG Rumia, dwa wozy JRG Wejherowo oraz wóz z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Pracownicy przedsiębiorstwa zdążyli ewakuować się z obiektu przed przybyciem strażaków. Łącznie było to 20 osób. Nikt nie ucierpiał z powodu pożaru.

Przyczyny pojawienia się ognia będzie wyjaśniać policja.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24