06.04.2021 08:55 0 WH/NW/KMP w Gdyni

Tragiczny finał poszukiwań gdynianina

Fot. archiwum

Zaginął 49-letni mieszkaniec z Gdyni. Mężczyzna wyszedł we wtorek (30 marca) z domu i do niego nie wrócił. Policjanci podkreślają, że istnieje obawa, że jego życie i zdrowie są zagrożone. Każda osoba, która ma informacje o losie zaginionego proszona jest o kontakt z mundurowymi.


Aktualizacja 06.04.2021, godz. 9:00

Zakończyły się poszukiwania 49-letniego mieszkańca Gdyni, które trwały od 31 marca.

Ciało mężczyzny zostało znalezione na terenie Sopotu - poinformowała we wtorek (6 kwietnia) rano asp. Jolanta Grunert, oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.


We wtorek (30 marca) około godziny 19:30 siostra gdynianina poinformowała funkcjonariuszy o jego zaginięciu.

Policjanci ustalili, że 49-latek wyszedł ze swojego mieszkania i do tej pory nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna zostawił w domu rzeczy osobiste i telefon komórkowy – informuje asp. Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Funkcjonariusze ustalili rysopis 49-latka i rozpoczęli poszukiwania. Zaangażowano służby kryminalne, prewencyjne oraz mundurowych z Komisariatu Wodnego Policji w Gdańsku, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Poszukiwawcze Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Morską Służbę Poszukiwania i Ratownictwa.

Mężczyzna ma około 165 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie, ciemne włosy i piwne oczy. Miał na sobie szare, dżinsowe spodnie, czerwony polar zamykany na zamek – opisuje wygląd zaginionego asp. Grunert.

Jak poinformowali policjanci, istnieje obawa o życie i zdrowie gdynianina. Każdy, kto widział mężczyznę lub może wskazać jego pobyt, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Karwinach pod numerem: 47 74 21 455 lub 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24