04.04.2021 13:35 1 WH/UG w Luzinie

Będą uczyć przedsiębiorczości mieszkańców wsi i małych miast

Zdjęcie ilustracyjne, źródło:pixabay.com

Urzędnicy z Luzina poinformowali o darmowym szkoleniu „ABC Przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”. To praktyczna nauka o gospodarowaniu pieniędzy. Każdy chętny może wziąć udział w kursie.

W 2020 roku ruszyła piąta edycja programu „ABC Przedsiębiorczości”, który potrwa do końca kwietnia 2022 roku. Eksperci przygotowali 80 osiemnastogodzinnych szkoleń warsztatowych, podczas których będą omówione procedury związane z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz sposoby analizy własnych zasobów finansowych.

Doradzimy, skąd czerpać wiedzę, która pomoże w rozpoczęciu biznesu i jak korzystać z danych pozafinansowych. Na koniec przybliżymy zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy - zachęcają organizatorzy.

Szkolenie skierowane jest do mieszkańców wsi i miast do 20 tys. mieszkańców, zainteresowanych przedsiębiorczością i nieodrzucających możliwości otwarcia indywidualnej działalności gospodarczej.

Każdy uczestnik szkolenia „ABC Przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast” otrzyma bezpłatne materiały edukacyjne. Kurs odbędzie się w formule online.

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o uzupełnienie karty zgłoszenia dostępnej w załączniku i odesłanie jej na adres [email protected] - informują luzińscy urzędnicy.

Harmonogram szkoleń znajduje się TUTAJ.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24