10.04.2021 11:00 10 Kwt/www.ratujemyzwierzaki.pl

Dąbrówkowy szpitalik potrzebuje pomocy

fot. www.ratujemyzwierzaki.pl

OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce na co dzień opiekuje się ponad 200 psami i kilkudziesięcioma bezdomnymi kotami, a każdy szczególnie poszkodowany zwierzak wymaga dodatkowych środków. Bez pomocy darczyńców schronisko nie będzie miało środków na kosztowne leczenie porzuconych zwierząt.

Zwierzęta przebywające w schronisku często bezgranicznie ufały swoim właścicielom. Wielu z nich czekał tragiczny los. Były bite, głodzone, chorowały. Często do schroniska trafiają w złym stanie fizycznym.

Chcielibyśmy zmienić na lepsze los każdego z nich, ale niestety nie stać nas na to bez Waszego wsparcia… Prosimy, pomóżcie nam wyleczyć dąbrówkowy szpitalik – apeluje OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce. – Tak wielu pilnych przypadków naraz nie mieliśmy w schronisku już od dawna… Bez Waszej pomocy możemy nie dać rady z kosztownym leczeniem.

Pilnej pomocy medycznej potrzebują zarówno koty, jak i psy.

Willy, Pola, Humus i Danio to tylko kilka kociaków z dąbrówkowego szpitalika, które wymagają leczenia i wsparcia. Pilnej pomocy potrzebują też Pimpuś i Złoty – dwa cudowne psiaki z bagażem doświadczeń, które ostatnio trafiły do schroniska w bardzo złym stanie – informuje schronisko.

Pieniądze potrzebne są na opłacenie faktur weterynaryjnych za ratowanie zdrowia i życia zwierzaków ze schroniskowego szpitaliku. Często zwierzęta wymagają podawania bardzo drogich leków, karmy hipoalergicznej i suplementów, które pomagają wrócić do formy i kondycji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24