06.05.2021 08:30 18 WH/mat.pras.

Fani czterech kółek zagoszczą w Czymanowie

Fot. archiwum

Pasjonaci motoryzacji zjadą do Czymanowa, aby razem rozpocząć sezon. Wielkie otwarcie nastąpi 22 maja. Nie zabraknie konkursów i przede wszystkim kultowych i dobrych samochodów.

Już po raz drugi początek sezonu organizowany jest w Czymanowie. Najlepsze auta z całego województwa pomorskiego zostaną zaprezentowane na parkingu w pobliżu Elektrowni Wodnej Żarnowiec. Jak przekonują organizatorzy, wydarzenie to coś więcej niż otwarcie sezonu.

To właśnie przez wydarzenie w Czymanowie w 2019 roku narodziły się nowe kontakty, doświadczenia ale i też znajomości. 2020 pokrzyżował trochę plany, ale w 2021 podejmujemy rękawice i działamy – ogłaszają organizatorzy.

Każdy jest mile widziany – nie liczy się marka samochodu, a obecność na wydarzeniu. Pojawią się specjalne strefy. Nie zabraknie food trucków, grilla oraz muzyki. Ponadto w najbliższych dniach zostanie ogłoszona strefa projektów. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Źródło: Facebook

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w różnych zabawach - konkurs na najgłośniejszy wydech, konkurs na najniższy zawias, konkurs na najładniejszą felgę, będzie także ranking aut.

Podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka charytatywna, która ma pomóc dziecku naszego dobrego znajomego - dorzucenie się do zrzutki będzie jak zawsze dobrowolne – czytamy na stronie wydarzenia.

Wydarzenie jest darmowe. Zlot najlepszych trójmiejskich samochodów odbędzie się 22 maja.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24