19.06.2021 11:30 1 WH/UG w Kosakowie

Seniorzy będą pływać kajakami - nowe zajęcia w Mechelinkach

Źródło: UG w Kosakowie

W gminie Kosakowo seniorzy odważnie wkraczają w świat kajaków. Już niedługo rozpoczną się nowe zajęcia, które będą realizowane przy Morskiej Bazie Szkoleniowej w Mechelinkach.

Kto powiedział, że sporty wodne nie są dla seniorów? Gmina Kosakowo organizuje wyjątkową atrakcje dla starszych i aktywnych mieszkańców.

Jak zapewniają instruktorzy Morskiej Bazy Szkoleniowej Mechelinki, kajaki są absolutnie dostępne dla osób w każdym wieku. A, że nasi seniorzy dźwigają na swych barkach jak najbardziej zasłużoną opinię sportolubnych, również i rekreacyjne kajakarstwo powinno przypaść im do gustu - ogłaszają urzędnicy z Kosakowa.

Zajęcia są bezpłatne. Pierwsze spotkanie zaplanowano na wtorek (22 czerwca) o godzinie 10:00 w Mechelinkach przy Morskiej Bazie Szkoleniowej (tuż obok świetlicy sołeckiej). Uczestnicy zabawy powinni mieć na sobie wygodne stroje - spodenki, koszulka i buty do wody - oraz mieć ubrania na zmianę. Każdy senior na czas wypłynięcia otrzymuje kamizelkę asekuracyjną, która jest obowiązkowa. Zajęcia odbywać się będą na kajakach dwu- lub jednoosobowych (Baza dysponuje 6 kajakami dwuosobowymi i 4 kajakami jednoosobowymi).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24